شما اینجا هستید: Homeچسب صنعتی
آیکن نمایندگیها

نماینده انحصاری رسمی بویتم یونیکا ترکیه

نماینده فروش کفپوشهای ال جی
نماینده کاپارول آلمان 

چسب های صنعتی

چسبهای صنعتی تولیدی این شرکت بر پایه رزین اپوکسی و پلی یورتان با قدرت چسبندگی فوق العاده و امکان بکارگیری و اتصال قطعات غیر هم خانواده ، جایگاه قابل ملاحظه ای را در صنایع مختلف به خود اختصاص داده است، به کارگیری این محصولات با توجه به ارائه مقاومت مکانیکی،شیمیایی و حرارتی ایده آل ، موجب گردیده جایگزینی مطمئن برای روش اتصال متعارف مانند جوشکاری و پرچکاری بوده و از عوارض ناشی از این گونه عملیات از قبیل ایجاد تنش های حرارتی و کاهش مقاومت مکانیکی سازه در قطعات و ماشین آلات جلوگیری بعمل آید.

چسب صنعتیاز خصوصیت برجسته این چسبها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

با هر 2 سانتی متر مربع اتصال توسط این چسبها می توان 1 تن بار را جابجا کرد .

اتصال قطعات غیر هم خانواده از قبیل: اتصال قطعات لاستیکی و پلاستیکی ،اتصال قطعات سنگی به قطعات چوبی و فلزی و اتصال قطعات بتنی به قطعات لاستیکی و پلاستیکی 

مقاومت شیمیایی بالا به همراه مقاومت حرارتی مطلوب امکان بکلرگیری آنها را در شرایط شیمیایی و حرارتی فراهم می آورد.

ترمیم قطعات پیچیده و پر هزینه صنعتی از قبیل پوسته موتور، گیربکس و سیلندر ،قالب ها و مادر قالبها از کاربردی های مهم این محصولات می باشد.

قابلیت ماشینکاری و پرداخت این چسبها موجب می گردد که بعد از بکارگیری در قطعات حساس و دقیق بتوان با انجام عملیات ماشینکاری،قطعه مربوطه را به حالت اولیه ورد بهره برداری بازگرداند.

 

تماس با ما

  • آدرس: تهران - خیابان شریعتی - نبش میثاق 5 - ساختمان 296 - شماره 3
  • تلفن: 632 632 77 - 021
  • فکس: 79 98 53 77 - 021
  •  موبايل: 09126777149 مدیر عامل سعید شکیبا
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • وبسایت: http://www.pdbco.ir

درباره ما

کادر مدیریت همایش طرح و ابنیه پارس از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده واز سال 1384 با تشکیل گروه صنعتی پارس بعنوان تامین کننده مصالح و مجری پروژه های صنعتی در قالب قراردادهای PC و EPC با پشتوانه اجرائی بیش از یکصد و هفتاد پروژه ملی خدمات ذیل الذکر را به پارکینگهای طبقاتی، صنایع ساختمانی، غذائی، داروئی، خودروئی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و... ارائه می نماید.