شما اینجا هستید: Homeکفپوشکفپوش اپوکسیکفپوش فايبر ضد اسيدکفپوش
آیکن نمایندگیها

نماینده انحصاری رسمی بویتم یونیکا ترکیه

نماینده فروش کفپوشهای ال جی
نماینده کاپارول آلمان 

كفپوش فايبر

کفپوش اپوکسی ضد اسید

در بعضی از صنایع که  در معرض انواع مواد خورنده اسیدی و قلیایی قرار دارد ، با توجه به نوع اسید از نظر ماده تشکیل دهنده ، غلظت آن و دمای محیط کفپوشهای مناسب ضد اسید و ضد قلیا توسط شرکت طرح و ابنیه پارس به مراكز صنعتی مختلف ارائه می گردد.

کفپوش اپوکسی ضد اسید

همچنين پوشش هاي ضد اسيد اين شركت بر پایه رزین اپوکسی و هاردنر ضد اسید فرموله شده و چسبندگی بسیار خوبی روی سطوح بتنی، فلز، سنگ و. .. دارد این پوشش به دلیل دارا بودن خواص مکانیکی و شیمیایی بسیار خوب جهت کلیه سطوحی که در معرض مواد شیمیایی (بازها و اسید های معدنی ) اکثر حلالها، گازوئیل، بنزین، آب، روغن ها و فاضلابهای صنعتی و نمکها قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به دارا بودن مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا در صنایع مختلف از جمله صنایع نظامی، پترو شیمی، شیمیایی، دارویی و کارخانجات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کفپوش پلی یوریای صنعتی

پلی یوریا رزین هایی هستند که بوسیله  دستگاه و در ضخامتهای بسیار پایین ،جهت محیطهای صنعتی در معرض ارتعاش و  ضربه مورد استفاده قرار میگرد. سرعت اجرای پلی یوریا بالا می باشد و اجرای آن توسط کادر باتجربه شرکت همایش طرح و ابنیه پارس صورت می گیرد.

 

کفپوش پلی یوریا

کفپوش Joint Sealer

بهترین گزینه جهت آبندی درزهای کفپوشهای پلی یورتان (Expontion joint )  ،  رزینهای آب بندی پلی یورتان میباشد که توسط شرکت طرح و ابنیه پارس اجرا می گردد.

آب بندی کفپوش

 

 

 

 

کفپوش پلی یورتان معمولی

در مواردی که نیاز به خصو صیات ارتجاعی کفپوش و همچنین مقاومت آن در برابر تابش اشعه UV مطرح باشد ، اجرای کفپوش پلی یورتان معمولی با هزینه مناسب به مشتریان پیشنهاد می گردد .

کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان صنعتی

در بعضی از محیط های صنعتی که در معرض تنش و لرزش میباشند و امکان اجرای کفپوش اپوکسی در آنها نیست ، بهترین جایگزین کفپوشهای پلی یورتان صنعتی است که توسط شرکت طرح و ابنیه پارس اجرا می گردد.

کفپوش پلی یورتان صنعتی

تماس با ما

  • آدرس: تهران - خیابان شریعتی - نبش میثاق 5 - ساختمان 296 - شماره 3
  • تلفن: 632 632 77 - 021
  • فکس: 79 98 53 77 - 021
  •  موبايل: 09126777149 مدیر عامل سعید شکیبا
  • ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • وبسایت: http://www.pdbco.ir

درباره ما

کادر مدیریت همایش طرح و ابنیه پارس از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده واز سال 1384 با تشکیل گروه صنعتی پارس بعنوان تامین کننده مصالح و مجری پروژه های صنعتی در قالب قراردادهای PC و EPC با پشتوانه اجرائی بیش از یکصد و هفتاد پروژه ملی خدمات ذیل الذکر را به پارکینگهای طبقاتی، صنایع ساختمانی، غذائی، داروئی، خودروئی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی و... ارائه می نماید.